pusty2

 

REKRUTACJA 2021/22

 PRZEDSZKOLE CZYNNE OD 7:00 - 17:30

MOŻLIWOŚĆ WEJŚCIA NA TEREN PLACU ZABAW 

PO WCZEŚNIEJSZYM TELEFONICZNYM UMÓWIENIU SIĘ  / w celach rekrutacyjnych / 

kontakt / dyrekcja /  - 781859934

zapisy w ciągu roku w miarę dostępnych miejsc

przedszkole 2,5 - 6 lat 

codzienne zajęcia z języka angielskiego

Grupy dziecięce: 2,5-latki, 3-latki, 4-latki, 5-latki, 6-latki "0"

OGRÓD PRZEDSZKOLNY - WIRTUALNY SPACER

VipTalisman5

 

CZERWIEC

7 czerwca - Spektakl Teatru Edukacji „O czerwonym Kapturku czyli do prawdy po sznurku” w Kinie Kijów

 – udział dzieci z Gr II, III, V i VI  – GODZ 10:40 / przejazd autokarem 9:40 - 12:40 /

8 czerwca - Teatr żywego aktora „Najpiękniejszy prezent” – w przedszkolu dla wszystkich dzieci

( 9:00 - Gr I, II, IV, VI,VIII i IX,    10:00 - Gr III, V i VII )

9 czerwca - Spektakl Teatru Edukacji „Karolcia” w Kinie Kijów

 – udział dzieci z Gr IV i VIII  – GODZ 8:45 / przejazd autokarem 7:45 - 10:45 /

10 czerwca - Wycieczka Edukacyjna Gr II i V na Ranczo Artemidy

( Przejazd autokarem 8:30 - 16:00 )

10 czerwca - Piesza Wycieczka do Szkoły Podstawowej Beretty Molli / ul. Stelmachów 137 / , Gr III i VI

 Udział w spektaklu " O smoku ze Smoczej Jamy" ( 8:30 - 12:30 )

12 czerwca, godz 11:30 – Msza święta dla dzieci i Rodziców

13 czerwca - Dzień Dziecka w Przedszkolu
Zabawy na urządzeniach dmuchanych w godz 9:00 – 12:00

14 czerwca - Wcyieczka Gr IV i VIII do Rabki

( przejazd autokarem 7:00 - 18:00 )

14 czerwca - Wycieczka Gr III i VI do Centrum Edukacji lotniczej w Balicach

21 czerwca o godz 16:00 w sali pod kaplicą - Uroczyste zakończenie Przedszkola Grupy IV

22 czerwca - Wycieczka Gr III i VI do Wioski Indiańskiej w Zalasie

23 czerwca o godz 16:00 w sali pod kaplicą - Uroczyste zakończenie Przedszkola Grupy VIII

MAJ

4 maja – Teatr żywego aktora „Ukryte bogactwo” – w przedszkolu dla wszystkich dzieci

5 maja - Robotyka w Grupach dzieci starszych

6 maja – sesja fotograficzna dla Grup IV i VIII

9 maja – Warsztaty cukiernicze Gr III – piesza wycieczka do kawiarni

10 maja – Warsztaty w żywej pracowni, wycieczka Gr IV

13 maja – Wycieczka Gr III i VI do kopalni soli w Bochni

15 maja, godz 11:30 – Msza święta dla dzieci i Rodziców

17 maja – Wycieczka do Wiosek Świata – Gr IV i VIII

19 maja - Spektakl Teatru Edukacji „PIĘKNA I BESTIA” w Kinie Kijów

 – udział dzieci z Gr III, IV, VI i VIII – GODZ 11:00

31 maja – Wycieczka do motylarni – Gr II i V

KWIECIEŃ

6 Kwietnia – wycieczka Gr IV do biblioteki / ul.Rajska /

12 kwietnia o godz. 10:40 Spektakl Teatru Edukacji „LOKOMOTYWA” w Kinie Kijów

 – udział dzieci z Gr III, IV, VI i VIII

19 kwietnia - Teatr żywego aktora „Niepokonany olbrzym” – w przedszkolu dla wszystkich dzieci

20 Kwietnia – wycieczka Gr VIII do biblioteki / ul.Rajska /

21 kwietnia  – Robotyka w Grupach dzieci starszych

22 kwietnia – Wycieczka Gr III i VI do Fabryki Czekolady

27 kwietnia – Warsztaty Gr VIII w żywej pracowni / ul.Celna 5 /

28 kwietnia – Wycieczka Gr II i V „Wioski Świata „ / ul. Tyniecka /

MARZEC

8 marca - Teatr Współczesny „Księżniczka na ziarnku grochu” – przejazd autokarem w godz 7:45-11:00 - Gr II i V

10 marca o godz. 10:40 Spektakl Teatru Edukacji „Jaś i Małgosia” w Kinie Kijów

 – udział dzieci z Gr III, IV, VI i VIII / przejazd autokarem 9:40-12:30 / 

3, 17 i 31 marca  – Robotyka w Grupach dzieci starszych

18 marca - Teatr żywego aktora „zagubiona owieczka” – w przedszkolu dla wszystkich dzieci

20 marca, godz 11:30 – Msza święta dla dzieci i Rodziców

LUTY

4 LUTEGO - Teatr żywego aktora „Opowieść zimowa” – w przedszkolu dla wszystkich dzieci

( 9:15 - Gr I, II, IV, VI,VIII i IX,    10:30 - Gr III, V i VII )

3 i 17 LUTEGO  – Robotyka w Grupach dzieci starszych

14 LUTEGO - Teatr żywego aktora „Samotny bogacz” – w przedszkolu dla wszystkich dzieci

STYCZEŃ

13 stycznia

Zajęcia z robotyki

GRUDZIEŃ

3 Grudnia – Wizyta Św. Mikołaja i obdarowanie dzieci prezentami

9 Grudnia – Robotyka w Grupach dzieci starszych

14 Grudnia – Wycieczka Gr IV do fabryki bombek choinkowych

14 Grudnia Teatr żywego aktora „Legenda o św. Mikołaju biskupie”

15 grudnia – wycieczka Gr II i V do fabryki czekolady – warsztaty

LISTOPAD

2 LISTOPADA – wycieczka do Kopalni soli w Bochni – Gr IV

9 LISTOPADA - teatrzyk w przedszkolu " Wieża do nieba" ( 9:15 - Gr I, II, IV, VI,VIII i IX,    10:30 - Gr III, V i VII )

10 LISTOPADA -  Wycieczka do fabryki bombek – Gr II i V

16 LISTOPADA – Wycieczka do Biblioteki – Gr V

18 LISTOPADA – Wycieczka do Biblioteki – Gr II

18 – LISTOPADA – Robotyka – warsztaty 4-6 / wg listy zapisów /

24 LISTOPADA – Wycieczka do Muzeum obwarzanka – Gr III i VI

25 LISTOPADA – Robotyka – warsztaty 4-6 / wg listy zapisów /

28 LISTOPADA – Msza św. dla dzieci w kaplicy 

29 LISTOPADA -  Wycieczka do fabryki bombek – Gr VIII

30 LISTOPADA – Spektakl w Teatrze Groteska – Gr IV

30 LISTOPADA – Spektakl w Teatrze Współczesnym – Gr III i VI

PAŹDZIERNIK

17 października godz 11:30
Msza święta dla dzieci i Rodziców w kaplicy Sióstr / naprzeciw kościoła parafialnego na Białym Prądniku /

30 WRZEŚNIA

WTOREK - POPOŁUDNIOWE ZAJĘCIA Z ROBOTYKI / W Grupach dziecięcych 4 - 6 LAT / 

19 września godz 11:30
Msza święta dla dzieci i Rodziców w kaplicy Sióstr / naprzeciw kościoła parafialnego na Białym Prądniku /

/ parking - wjazd bramą klasztorną /

7 września

teatrzyk w przedszkolu " Prawdziwy skarb"

9:15 - Gr I, II, IV, VI,VIII i IX

10:30 - Gr III, V i VII

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW

Gr I / trzylatki / - 31 sierpnia godz 16:00 / sala motyli, budynek A / 

Gr VII / trzylatki / - 31 sierpnia godz 17:00 / sala Gr VII, budynek B /

Gr IX / żłobkowa / - 31 sierpnia godz 18:00 / sala Kubusia Puchatka, budynek A /

Gr VI / pięciolatki /  - 6 września godz 17:30 / sala pod niebem, budynek A / 

Gr V / czterolatki /  - 7 września godz 17:00 / sala Gr V, budynek B /

Gr III / pięciolatki / - 8 września godz 16:30 / sala na górze, budynek B /

Gr II / czterolatki /  - 9 września godz 17:00 / sala Gr II, budynek A /

Gr VIII / sześciolatki / - 7 września godz 18:00 / sala Gr VIII, budynek A /

Gr IV / sześciolatki / - 8 września godz 17:30 / sala Gr VIII, budynek A /

WYCIECZKI - WRZESIEŃ

9 września - Gruszów / 7:15-17:00 / - Gr VIII

14 września - Gruszów / 7:15-17:00 / - Gr IV

15 września - Zatorland / 8:30 - 17:00 / - Gr III i VI

21 września - Muzeum obwarzanka / 8:50 - 12:30 - Gr II i V