pusty2

 

REKRUTACJA 2024/25

 PRZEDSZKOLE CZYNNE OD 7:00 - 17:00 / przyprowadzanie dzieci 7:00-9:00, odbiór 14:30-17:00 / 

MOŻLIWOŚĆ WEJŚCIA NA TEREN PLACU ZABAW 

PO WCZEŚNIEJSZYM TELEFONICZNYM UMÓWIENIU SIĘ  / w celach rekrutacyjnych / 

kontakt / dyrekcja /  - 781859934

zapisy w ciągu roku w miarę dostępnych miejsc

przedszkole 3 - 6 lat 

codzienne zajęcia z języka angielskiego / z lektorem / 

Grupy dziecięce: 3-latki, 4-latki, 5-latki, 6-latki "0"

OGRÓD PRZEDSZKOLNY - WIRTUALNY SPACER

VipTalisman5

30 CZERWCA - DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU - DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH RODZIN

POŁĄCZONY ZE ŚWIĘTOWANIEM 75 LECIA ISTNIENIA

ZGROMADZENIA SIÓSTR NAJŚWIĘTSZEJ DUSZY CHRYSTUSA PANA

MSZA ŚWIĘTA GODZ 13:00

FESTYN-OGRODY KLASZTORNE GODZ 14:30

ATRAKCJE DLA DZIECI

ZAPRASZAMY

5 czerwca

 Dzień Dziecka w Przedszkolu 

Zabawy na urządzeniach dmuchanych w godz 9:00 – 12:00

Uczta lodowa w godzinach 13:00 – 14:30 / Good lood /

DZIĘKUJEMY RODZICOM-CZŁONKOM KOMITETU RODZICIELSKIEGO ZA ORGANIZACJĘ TEGO DNIA

 

6 CZERWCA

udział Gr II i V w całodniowej wycieczce do Rabki Zdrój  

Przejazd autokarem godz 6:30- 20:00

 

7 czerwca godz 15:30

Świętowanie Dnia Mamy i Taty w Gr IV

 

7 czerwca godz 15:30

Świętowanie Dnia Mamy i Taty w Gr VII

 

9 czerwca

NIEDZIELA - godz 11:00

Msza święta dla dzieci w kaplicy Sióstr

 

11 czerwca

Spektakl w przedszkolu dla wszystkich dzieci " zagubiona owieczka" / Teatr EDEN /

9:15 - Gr I, II, IV, V i IX

10:10 - Gr III, VII i VIII

 

12 czerwca godz 15:30

Świętowanie Dnia Mamy i Taty w Gr I

 

13 i 20 czerwca

Robotyka w Grupach dzieci starszych

/ 4-6 lat /

              14 czerwca godz 15:30

   Świętowanie Dnia Mamy i Taty w Gr IX

18 czerwca

udział Gr I i VII w wycieczce do zamku PILCZA

Przejazd autokarem godz 9:00 – 15:00

 

19 czerwca godz 15:30

Uroczyste zakończenie Edukacji Przedszkolnej dzieci z Gr V

 

20 czerwca

udział Gr IV i VIII w wycieczce NA LOTNISKO

przejazd autokarem w godzinach 7:00 – 12:00

21 czerwca godz 15:30

Uroczyste zakończenie Edukacji Przedszkolnej dzieci z Gr II

 

 MAJ

8 maja

Świętowanie DNIA MATKI i OJCA  w Grupach II i V 

9 maja od godz 9:30

Sesja zdjęciowa sześciolatków 

9 i 23 maja

Robotyka w Grupach dzieci starszych

/ 4-6 lat /  

9 maja godz 16:00

Zebranie dla Rodziców Gr II i V

10 maja

GOŚĆ SPECJALNY W PRZEDSZKOLU                  



 

13 maja

Spektakl w przedszkolu dla wszystkich dzieci " wieża do nieba" / Teatr EDEN /

9:15 - Gr I, II, IV, V i IX

10:20 - Gr III, VII i VIII

 

14 maja godz 9:10 – 12:00

Warsztaty w Castoramie – Gr V

Piesza wycieczka

 

16 maja

Wycieczka do lasu Wolskiego Gr I i VII

WARSZTATY LEŚNE

Przejazd autokarem 8:30 – 14:30

 

17 maja godz 15:30

Świętowanie DNIA MAMY i TATY w Grupie III

20 maja

Festyn Rodzinny w przedszkolu

godz 15:30 – 17:30

 

21 maja

Lekcja przyrodnicza w Muzeum Przyrodniczym oraz zwiedzanie – Gr I i VII

Przejazd Komunikacją Miejską

24 maja godz 15:00

Świętowanie Dnia Mamy i Taty w Grupie VIII

29 maja

Warsztaty w bibliotece – Gr VII

Przejazd MPK do Biblioteki na ul Rajskiej

8:45 – 12:30

Do końca lipca do przedszkola mogą uczęszczać dzieci z wszystkich Grup – także z zerówek

PRZEDSZKOLE NIECZYNNE

31 maja - piątek po Bożym Ciele

W MIESIĄCU SIEPRNIU - PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE

KWIECIEŃ

5 kwietnia

Spektakl w Grotesce Gr IV i VIII

Przejazd autokarem w godz 10:30-14:00  

11 kwietnia

Spektakl w przedszkolu dla wszystkich dzieci " Niepokonany olbrzym" / Teatr EDEN /

9:45 - Gr I, II, IV, V i IX

10:50 - Gr III, VII i VIII 

11 kwietnia

Robotyka w Grupach dzieci starszych

/ 4-6 lat /

12 kwietnia

„ Legendy Wawelskie”

Wycieczka na Wawel – Gr I i VII

Przejazd MPK 7:30 – 12:30 

12 kwietnia

Wycieczka do Muzeum Inżynierii Miejskiej – Gr II i V

Przejazd autokarem 8:50 – 12:30

14 kwietnia

 NIEDZIELA - godz 11:00

Msza święta dla dzieci w kaplicy Sióstr 

15 kwietnia

„ Bajki muzyką pisane „

Wyjście do Filharmonii – Gr I i VII

Przejazd MPK 9:00 – 13:30

25 kwietnia

Robotyka w Grupach dzieci starszych

/ 4-6 lat /

WARSZTATY MALARSKIE W GRUPACH SZEŚCIOLATKÓW / MARZEC - MAJ /

 

25 kwietnia godz 16:00

sala pod kaplicą

wernisaż prac uczestników warsztatów malarskich – dzieci z gr II I V

ZAPROSZENIE DO RODZICÓW I INNYCH CZŁONKÓW RODZIN DZIECI Z GR  II I V

MARZEC

WARSZTATY WIELKANOCNE W GRUPACH

I - 20 marca godz 15:30

II - 21 marca godz 15:30

III - 21 marca godz 15:30

IV - 22 marca godz 15:30

V – 19 marca godz 15:30

VII - 20 marca godz 15:30

VIII – 20 marca godz 15:00

IX – 18 marca godz 15:30

1 MARCA

 WE WSZYSTKICH GRUPACH

PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY PRZYRODNICZE Z królikiem i szynszylą

3 marca - NIEDZIELA - godz 11:00

Msza święta dla dzieci w kaplicy

4 marca – Gr II i V

spektakl w sali teatralnej przy ul. Łokietka 60 "Przygody Róży i Nicka"

piesza wycieczka

11 marca GR I i VII

WYCIECZKA DO LASU WOLSKIEGO

WARSZTATY LEŚNE W CYKLU WIOSENNYM

9:00-14:00 PRZEJAZD AUTOKAREM

13 marca

Spektakl w Grotesce Gr I i VII

Przejazd autokarem w godz 10:30-14:00

18 marca

Spektakl w przedszkolu dla wszystkich dzieci " Samotny bogacz" / Teatr EDEN /

9:45 - Gr I, II, IV, V i IX

10:50 - Gr III, VII i VIII

20 marca Gr II

Warsztaty w Castoramie - piesza wycieczka 9:10 - 12:00

14 i 28 marca

 robotyka w Grupach dzieci starszych / 4-6 lat /

UWAGA

29 MARCA - W WIELKI PIĄTEK - PRZEDSZKOLE NIECZYNNE

 

TRIDUUM PASCHALNE W KAPLICY SIÓSTR

WIELKI CZWARTEK – GODZ 17:00

WIELKI PIĄTEK – GODZ 17:00

WIELKA SOBOTA – GODZ 17:00

ZAPRASZAMY :)

 

LUTY

11 LUTEGO

NIEDZIELA O GODZ 11:00

MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY SIÓSTR DLA WSZYSTKICH DZIECI

W ZAMÓWIONYCH INTENCJACH URODZINOWYCH DZIECI

BAL KARNAWAŁOWY

7 LUTEGO – Gr I, II i V

8 LUTEGO – Gr III, IV, VII i VIII

9 LUTEGO – Gr IX

29 LUTEGO

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU „EDEN”

„UKRYTE BOGACTWO”

9:15 - Gr I, II, IV,V i IX

10:20 - Gr III, VII i VIII 

STYCZEŃ

5 STYCZNIA

PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY MYDLARSKIE W GRUPIE I

9 STYCZNIA

PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY MYDLARSKIE W GRUPIE VII

11 STYCZNIA

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU „EDEN”

„PRAWDZIWY SKARB”

9:15 - Gr I, II, IV,V i IX

10:20 - Gr III, VII i VIII

12 STYCZNIA

PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY MYDLARSKIE W GRUPIE II

14 STYCZNIA

NIEDZIELA O GODZ 11:00

MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY SIÓSTR DLA WSZYSTKICH DZIECI

W ZAMÓWIONYCH INTENCJACH URODZINOWYCH DZIECI

ORAZ

ZA WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA

 

16 STYCZNIA

PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY MYDLARSKIE W GRUPIE III I VIII

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE

16 STYCZNIA – Gr IV

18 STYCZNIA – Gr I GODZ 15:30

19 STYCZNIA – Gr VII GODZ 15:30

23 STYCZNIA – Gr V GODZ 15:30

26 STYCZNIA – Gr II GODZ 15:30

29 STYCZNIA – Gr XI GODZ 15:30


GRUDZIEŃ

4 GRUDNIA

spektakl Teatru „ Moich Marzeń”– Spektakl w Kinie Kijów "Królowa Śniegu"

Gr I,II,V i VII – przejazd autokarem 9:40– 12:15

5 GRUDNIA

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu

9:20 – 12:00 / oddzielnie w każdej Grupie /

8 GRUDNIA

„Mozaikowe Lustra” – warsztaty w Muzeum Witrażu

GRUPA I i VII

/ przejazd MPK 9:30 – 12:00 /

10 GRUDNIA, NIEDZIELA O GODZ 11:00

MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY SIÓSTR DLA WSZYSTKICH DZIECI

W ZAMÓWIONYCH INTENCJACH URODZINOWYCH DZIECI

/ KOLEJNY TERMIN MSZY ŚWIĘTEJ – 14 STYCZNIA /

11 GRUDNIA

WE WSZYSTKICH GRUPACH W PRZEDSZKOLU

PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY PRZYRODNICZE Z SOWAMI

14 GRUDNIA

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU „EDEN”

„Legenda o Świętym Mikołaju”

9:15 - Gr I, II, IV,V i IX

10:20 - Gr III, VII i VIII

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE

15 Grudnia – Gr VIII godz 15:00

21 Grudnia – Gr III godz 15:00

Pozostałe Grupy w styczniu

 

LISTOPAD

6 LISTOPADA GR I i VII

WYCIECZKA DO LASU WOLSKIEGO

WARSZTATY LEŚNE W CYKLU JESIENNYM

9:15-14:45 PRZEJAZD AUTOKAREM

9 LISTOPADA

W AULI BUDYNKU A

W GODZINACH PRZEDPOŁUDNIOWYCH

KONKURS PIOSENKI O POLSCE - DLA WSZYSTKICH DZIECI

10 LISTOPADA GR IV i VIII

SPEKTAKL W TEATRZE GROTESKA

„ NIE PŁACZ KOZIOŁKU” / PRZEJAZD AUTOKAREM 7:45-11:30/

12 LISTOPADA O GODZ 11:00

MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY SIÓSTR DLA WSZYSTKICH DZIECI

13 LISTOPADA

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU „EDEN”

„NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT”

9:15 - Gr I, II, IV,V i IX

10:20 - Gr III, VII i VIII

14 LISTOPADA GR II i V

WYCIECZKA DO KOPALNI SOLI W BOCHNI / PRZEJAZD AUTOKAREM 8:20-15:00 /

20 LISTOPADA

 WE WSZYSTKICH GRUPACH

PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY PRZYRODNICZE Z WIEWIÓRKĄ I JEŻEM

28 LISTOPADA GR I i VII

SPEKTAKL W TEATRZE LUDOWYM

„ PIPPI” / PRZEJAZD AUTOKAREM 10:00-13:00/

 PAŹDZIERNIK

3 PAŹDZIERNIKA GR II i V

WYCIECZKA DO PASIEKI / PRZEJAZD AUTOKAREM /

12 PAŹDZIERNIKA GR IV i VIII

WYCIECZKA DO ZOO / PRZEJAZD AUTOKAREM /

16 PAŹDZIERNIKA WE WSZYSTKICH GRUPACH / KAŻDA GRUPA W SWOJEJ SALI ZAJĘĆ /

PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY PRZYRODNICZE Z SURYKATKĄ

17 PAŹDZIERNIKA

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU „EDEN”

„NIESPODZIANKA OD SERCA”

18 PAŹDZIERNIKA GR I i VII

WYCIECZKA NA RANCZO ARTEMIDY / PRZEJAZD AUTOKAREM /

23 PAŹDZIERNIKA GR II i V

SPEKTAKL W TEATRZE WSPÓŁCZESNYM

„ W KRAINIE KRÓLA LWA” / PRZEJAZD AUTOKAREM /

23 PAŹDZIERNIKA GR I i VII

UDZIAŁ W KONCERCIE DLA DZIECI

„BAJKI MUZYKĄ PISANE”

PRZEJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ DO FILHARMONII KRAKOWSKIEJ

29 PAŹDZIERNIKA O GODZ 11:00

MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY SIÓSTR DLA WSZYSTKICH DZIECI

4 WRZEŚNIA - Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

ZEBRANIA DLA RODZICÓW

GR I  - 18 WRZEŚNIA GODZ 16:00

GR II - 12 WRZEŚNIA GODZ 15:30

GR III - 8 WRZEŚNIA GODZ 15:30

GR IV - 11 WRZEŚNIA GODZ 16:00

GR V - 13 WRZEŚNIA GODZ 15:30

GR VII - 7 WRZEŚNIA GODZ 15:30

GR VIII - 14 WRZEŚNIA GODZ 15:30

GR IX - 15 WRZEŚNIA GODZ 15:30

 11 września 

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU DLA WSZYSTKICH DZIECI / w wykonaniu Teatru EDEN / 

"Jonasz i niezwykła ryba"

10:00 - Gr I, II, IV,V i IX

11:00 - Gr III, VII i VIII

19 września

Spektakl w Teatrze Groteska "Czerwony Kapturek"

Gr II i V – przejazd autokarem 8:15– 11:30

20 września

Spektakl w Teatrze Groteska "Czerwony Kapturek"

Gr I i VII – przejazd autokarem 10:15– 13:30

24  WRZEŚNIA - NIEDZIELA - godz 11:00

Msza święta dla dzieci W KAPLICY SIÓSTR