REKRUTACJA 2024/25
PRZEDSZKOLE CZYNNE OD 7:00 - 17:00 / przyprowadzanie dzieci 7:00-9:00, odbiór 14:30-17:00 /
MOŻLIWOŚĆ WEJŚCIA NA TEREN PLACU ZABAW
PO WCZEŚNIEJSZYM TELEFONICZNYM UMÓWIENIU SIĘ / w celach rekrutacyjnych /
kontakt / dyrekcja / - 781859934
zapisy w ciągu roku w miarę dostępnych miejsc
przedszkole 3 - 6 lat
codzienne zajęcia z języka angielskiego / z lektorem /
Grupy dziecięce: 3-latki, 4-latki, 5-latki, 6-latki "0"
OGRÓD PRZEDSZKOLNY - WIRTUALNY SPACER
MAJ
8 maja
Świętowanie DNIA MATKI i OJCA w Grupach II i V
9 maja od godz 9:30
Sesja zdjęciowa sześciolatków
9 i 23 maja
Robotyka w Grupach dzieci starszych
/ 4-6 lat /
9 maja godz 16:00
Zebranie dla Rodziców Gr II i V
10 maja
GOŚĆ SPECJALNY W PRZEDSZKOLU
DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP – STRÓJ GALOWY
13 maja
Spektakl w przedszkolu dla wszystkich dzieci " wieża do nieba" / Teatr EDEN /
9:15 - Gr I, II, IV, V i IX
10:20 - Gr III, VII i VIII
14 maja godz 9:10 – 12:00
Warsztaty w Castoramie – Gr V
Piesza wycieczka
16 maja
Wycieczka do lasu Wolskiego Gr I i VII
WARSZTATY LEŚNE
Przejazd autokarem 8:30 – 14:30
17 maja godz 15:30
Świętowanie DNIA MAMY i TATY w Grupie III
20 maja
Festyn Rodzinny w przedszkolu
godz 15:00 – 17:00
21 maja
Lekcja przyrodnicza w Muzeum Przyrodniczym oraz zwiedzanie – Gr I i VII
Przejazd Komunikacją Miejską
23 maja godz 15:30
Świętowanie Dnia Mamy i Taty w Grupie VII
24 maja godz 15:00
Świętowanie Dnia Mamy i Taty w Grupie VIII
29 maja
Warsztaty w bibliotece – Gr VII
Przejazd MPK do Biblioteki na ul Rajskiej
8:45 – 12:30
Do końca lipca do przedszkola mogą uczęszczać dzieci z wszystkich Grup – także z zerówek
PRZEDSZKOLE NIECZYNNE
31 maja - piątek po Bożym Ciele
W MIESIĄCU SIEPRNIU - PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE
KWIECIEŃ
5 kwietnia
Spektakl w Grotesce Gr IV i VIII
Przejazd autokarem w godz 10:30-14:00
11 kwietnia
Spektakl w przedszkolu dla wszystkich dzieci " Niepokonany olbrzym" / Teatr EDEN /
9:45 - Gr I, II, IV, V i IX
10:50 - Gr III, VII i VIII
11 kwietnia
Robotyka w Grupach dzieci starszych
/ 4-6 lat /
12 kwietnia
„ Legendy Wawelskie”
Wycieczka na Wawel – Gr I i VII
Przejazd MPK 7:30 – 12:30
12 kwietnia
Wycieczka do Muzeum Inżynierii Miejskiej – Gr II i V
Przejazd autokarem 8:50 – 12:30
14 kwietnia
NIEDZIELA - godz 11:00
Msza święta dla dzieci w kaplicy Sióstr
15 kwietnia
„ Bajki muzyką pisane „
Wyjście do Filharmonii – Gr I i VII
Przejazd MPK 9:00 – 13:30
25 kwietnia
Robotyka w Grupach dzieci starszych
/ 4-6 lat /
WARSZTATY MALARSKIE W GRUPACH SZEŚCIOLATKÓW / MARZEC - MAJ /
25 kwietnia godz 16:00
sala pod kaplicą
wernisaż prac uczestników warsztatów malarskich – dzieci z gr II I V
ZAPROSZENIE DO RODZICÓW I INNYCH CZŁONKÓW RODZIN DZIECI Z GR II I V
MARZEC
WARSZTATY WIELKANOCNE W GRUPACH
I - 20 marca godz 15:30
II - 21 marca godz 15:30
III - 21 marca godz 15:30
IV - 22 marca godz 15:30
V – 19 marca godz 15:30
VII - 20 marca godz 15:30
VIII – 20 marca godz 15:00
IX – 18 marca godz 15:30
1 MARCA
WE WSZYSTKICH GRUPACH
PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY PRZYRODNICZE Z królikiem i szynszylą
3 marca - NIEDZIELA - godz 11:00
Msza święta dla dzieci w kaplicy
4 marca – Gr II i V
spektakl w sali teatralnej przy ul. Łokietka 60 "Przygody Róży i Nicka"
piesza wycieczka
11 marca GR I i VII
WYCIECZKA DO LASU WOLSKIEGO
WARSZTATY LEŚNE W CYKLU WIOSENNYM
9:00-14:00 PRZEJAZD AUTOKAREM
13 marca
Spektakl w Grotesce Gr I i VII
Przejazd autokarem w godz 10:30-14:00
18 marca
Spektakl w przedszkolu dla wszystkich dzieci " Samotny bogacz" / Teatr EDEN /
9:45 - Gr I, II, IV, V i IX
10:50 - Gr III, VII i VIII
20 marca Gr II
Warsztaty w Castoramie - piesza wycieczka 9:10 - 12:00
14 i 28 marca
robotyka w Grupach dzieci starszych / 4-6 lat /
UWAGA
29 MARCA - W WIELKI PIĄTEK - PRZEDSZKOLE NIECZYNNE
TRIDUUM PASCHALNE W KAPLICY SIÓSTR
WIELKI CZWARTEK – GODZ 17:00
WIELKI PIĄTEK – GODZ 17:00
WIELKA SOBOTA – GODZ 17:00
ZAPRASZAMY :)
LUTY
11 LUTEGO
NIEDZIELA O GODZ 11:00
MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY SIÓSTR DLA WSZYSTKICH DZIECI
W ZAMÓWIONYCH INTENCJACH URODZINOWYCH DZIECI
BAL KARNAWAŁOWY
7 LUTEGO – Gr I, II i V
8 LUTEGO – Gr III, IV, VII i VIII
9 LUTEGO – Gr IX
29 LUTEGO
TEATRZYK W PRZEDSZKOLU W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU „EDEN”
„UKRYTE BOGACTWO”
9:15 - Gr I, II, IV,V i IX
10:20 - Gr III, VII i VIII
STYCZEŃ
5 STYCZNIA
PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY MYDLARSKIE W GRUPIE I
9 STYCZNIA
PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY MYDLARSKIE W GRUPIE VII
11 STYCZNIA
TEATRZYK W PRZEDSZKOLU W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU „EDEN”
„PRAWDZIWY SKARB”
9:15 - Gr I, II, IV,V i IX
10:20 - Gr III, VII i VIII
12 STYCZNIA
PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY MYDLARSKIE W GRUPIE II
14 STYCZNIA
NIEDZIELA O GODZ 11:00
MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY SIÓSTR DLA WSZYSTKICH DZIECI
W ZAMÓWIONYCH INTENCJACH URODZINOWYCH DZIECI
ORAZ
ZA WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA
16 STYCZNIA
PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY MYDLARSKIE W GRUPIE III I VIII
SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE
16 STYCZNIA – Gr IV
18 STYCZNIA – Gr I GODZ 15:30
19 STYCZNIA – Gr VII GODZ 15:30
23 STYCZNIA – Gr V GODZ 15:30
26 STYCZNIA – Gr II GODZ 15:30
29 STYCZNIA – Gr XI GODZ 15:30
GRUDZIEŃ
4 GRUDNIA
spektakl Teatru „ Moich Marzeń”– Spektakl w Kinie Kijów "Królowa Śniegu"
Gr I,II,V i VII – przejazd autokarem 9:40– 12:15
5 GRUDNIA
Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu
9:20 – 12:00 / oddzielnie w każdej Grupie /
8 GRUDNIA
„Mozaikowe Lustra” – warsztaty w Muzeum Witrażu
GRUPA I i VII
/ przejazd MPK 9:30 – 12:00 /
10 GRUDNIA, NIEDZIELA O GODZ 11:00
MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY SIÓSTR DLA WSZYSTKICH DZIECI
W ZAMÓWIONYCH INTENCJACH URODZINOWYCH DZIECI
/ KOLEJNY TERMIN MSZY ŚWIĘTEJ – 14 STYCZNIA /
11 GRUDNIA
WE WSZYSTKICH GRUPACH W PRZEDSZKOLU
PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY PRZYRODNICZE Z SOWAMI
14 GRUDNIA
TEATRZYK W PRZEDSZKOLU W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU „EDEN”
„Legenda o Świętym Mikołaju”
9:15 - Gr I, II, IV,V i IX
10:20 - Gr III, VII i VIII
SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE
15 Grudnia – Gr VIII godz 15:00
21 Grudnia – Gr III godz 15:00
Pozostałe Grupy w styczniu
LISTOPAD
6 LISTOPADA GR I i VII
WYCIECZKA DO LASU WOLSKIEGO
WARSZTATY LEŚNE W CYKLU JESIENNYM
9:15-14:45 PRZEJAZD AUTOKAREM
9 LISTOPADA
W AULI BUDYNKU A
W GODZINACH PRZEDPOŁUDNIOWYCH
KONKURS PIOSENKI O POLSCE - DLA WSZYSTKICH DZIECI
10 LISTOPADA GR IV i VIII
SPEKTAKL W TEATRZE GROTESKA
„ NIE PŁACZ KOZIOŁKU” / PRZEJAZD AUTOKAREM 7:45-11:30/
12 LISTOPADA O GODZ 11:00
MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY SIÓSTR DLA WSZYSTKICH DZIECI
13 LISTOPADA
TEATRZYK W PRZEDSZKOLU W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU „EDEN”
„NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT”
9:15 - Gr I, II, IV,V i IX
10:20 - Gr III, VII i VIII
14 LISTOPADA GR II i V
WYCIECZKA DO KOPALNI SOLI W BOCHNI / PRZEJAZD AUTOKAREM 8:20-15:00 /
20 LISTOPADA
WE WSZYSTKICH GRUPACH
PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY PRZYRODNICZE Z WIEWIÓRKĄ I JEŻEM
28 LISTOPADA GR I i VII
SPEKTAKL W TEATRZE LUDOWYM
„ PIPPI” / PRZEJAZD AUTOKAREM 10:00-13:00/
PAŹDZIERNIK
3 PAŹDZIERNIKA GR II i V
WYCIECZKA DO PASIEKI / PRZEJAZD AUTOKAREM /
12 PAŹDZIERNIKA GR IV i VIII
WYCIECZKA DO ZOO / PRZEJAZD AUTOKAREM /
16 PAŹDZIERNIKA WE WSZYSTKICH GRUPACH / KAŻDA GRUPA W SWOJEJ SALI ZAJĘĆ /
PRZEDPOŁUDNIOWE WARSZTATY PRZYRODNICZE Z SURYKATKĄ
17 PAŹDZIERNIKA
TEATRZYK W PRZEDSZKOLU W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU „EDEN”
„NIESPODZIANKA OD SERCA”
18 PAŹDZIERNIKA GR I i VII
WYCIECZKA NA RANCZO ARTEMIDY / PRZEJAZD AUTOKAREM /
23 PAŹDZIERNIKA GR II i V
SPEKTAKL W TEATRZE WSPÓŁCZESNYM
„ W KRAINIE KRÓLA LWA” / PRZEJAZD AUTOKAREM /
23 PAŹDZIERNIKA GR I i VII
UDZIAŁ W KONCERCIE DLA DZIECI
„BAJKI MUZYKĄ PISANE”
PRZEJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ DO FILHARMONII KRAKOWSKIEJ
29 PAŹDZIERNIKA O GODZ 11:00
MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY SIÓSTR DLA WSZYSTKICH DZIECI
4 WRZEŚNIA - Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego
ZEBRANIA DLA RODZICÓW
GR I - 18 WRZEŚNIA GODZ 16:00
GR II - 12 WRZEŚNIA GODZ 15:30
GR III - 8 WRZEŚNIA GODZ 15:30
GR IV - 11 WRZEŚNIA GODZ 16:00
GR V - 13 WRZEŚNIA GODZ 15:30
GR VII - 7 WRZEŚNIA GODZ 15:30
GR VIII - 14 WRZEŚNIA GODZ 15:30
GR IX - 15 WRZEŚNIA GODZ 15:30
11 września
TEATRZYK W PRZEDSZKOLU DLA WSZYSTKICH DZIECI / w wykonaniu Teatru EDEN /
"Jonasz i niezwykła ryba"
10:00 - Gr I, II, IV,V i IX
11:00 - Gr III, VII i VIII
19 września
Spektakl w Teatrze Groteska "Czerwony Kapturek"
Gr II i V – przejazd autokarem 8:15– 11:30
20 września
Spektakl w Teatrze Groteska "Czerwony Kapturek"
Gr I i VII – przejazd autokarem 10:15– 13:30
24 WRZEŚNIA - NIEDZIELA - godz 11:00
Msza święta dla dzieci W KAPLICY SIÓSTR