pusty2

wyprawkaWYPRAWKA 2,5 -latka

Duży koc obleczony w poszwę lub śpiworek, poduszka , pluszaczek :)
pantofle. Podpisany worek z ubraniami zapasowymi (podkoszulki, bielizna, rajstopy, skarpety, bluzeczki, spodnie, spódniczka).

W razie potrzeby pampersy - uzupełniane na bieżąco

PRZEDSZKOLE ZAPEWNIA:

Wyprawkę higieniczną w ramach czesnego :papier toaletowy, mydło w płynie, chusteczki higieniczne, chusteczki mokre, ręczniki papierowe...
oraz

wyprawkę plastyczną ( kredki, farby, plastelina, modelina, nożyczki, kleje, papier kolorowy, papier rysunkowy, bibuła, ołówki, gumki, pisaki i inne przybory uzupełniane w ciągu roku ).

WYPRAWKA 3-latka

Duży koc obleczony w poszwę lub śpiworek, poduszka , pluszaczek :)
pantofle. Grzebień, podpisany worek z ubraniami zapasowymi (podkoszulki, bielizna, rajstopy, skarpety, bluzeczki, spodnie, spódniczka).

PRZEDSZKOLE ZAPEWNIA w ramach opłaty stałej

Wyprawkę higieniczną :papier toaletowy, mydło w płynie, chusteczki higieniczne, chusteczki mokre, ręczniki papierowe...

WYPRAWKA 4-latka

Pantofle, grzebień, podpisany worek z ubraniami zapasowymi (podkoszulki, bielizna, rajstopy, skarpety, bluzeczki, spodnie, spódniczka).

W osobnym worku strój na gimnastykę korekcyjną i na zajęcia sportowe.

WYPRAWKA 5-cio i 6-cio -latka

Pantofle, szczotka i pasta do zębów, grzebień, podpisany worek z ubraniami zapasowymi (podkoszulki, bielizna, rajstopy, skarpety, bluzeczki, spodnie, spódniczka)

W osobnym worku strój na gimnastykę korekcyjną i na zajęcia sportowe.