pusty2

DSC00758 LargeDYREKTOR                                                                                                                                                 mgr s.Renata Głód                                                                                                                                                  Praca z dziećmi pozwala mi głębiej i wciąż na nowo odkrywać Boga i Jego Miłość do człowieka. Kocham pracę z nimi, obok nich i dla nich. To wielka łaska móc razem z dziećmi zachwycać się pięknem świata i szukać piękna wokół siebie. Czynię to od wielu lat jako nauczyciel dyplomowany. Ukończyłam studia wyższe magisterskie na WSP w Częstochowie o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie – Zarządzanie Oświatą.

Laura PasNAUCZYCIEL - WYCHOWAWCA GRUPY SIÓDMEJ
mgr s. Laura Paś

Piorytetowym zadaniem w mojej pracy wychowawczej jest: pomóc DZIECKU wzrastać
w poczuciu, że jest kochane, rozumiane, dostrzegane…. następnie nauczyć JE kochać, rozumować, patrzeć ….i budować z NIM relacje miłości, zaufania, akceptacji …odkrywając z NIM poczucie wartości, bezpieczeństwa, siły…motywując JE do działania….. Pamiętając o tym, że słowa pouczają a przykład pociąga, praca ta jest dla mnie wezwaniem, by w moim powołaniu, jako siostry Duszy Chrystusowej świadczyć z radością, o wartości życia poświęconego Bogu i oddanego człowiekowi…..temu najmniejszemu, niewinnemu jakim jest dziecko. Jak kochać, rozumieć i patrzeć na dziecko uczę się z każdym dniem nabywając doświadczenia poprzez pracę z NIM, z Rodzicami i Nauczycielami. Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim stażem. Ukończyłam dwukierunkowe studia magisterskie: pedagogikę religijną i katechetykę ,oraz pedagogikę społeczno- opiekuńczą, studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej, oraz Zarządzanie Oświatą. Jednak, to co wzbogaca moją pracę, to nie zdobyta wiedza, która też jest przydatna, ale bezpośrednia praca z dzieckiem.

Maria GrzebiniewskaNAUCZYCIEL - WYCHOWAWCA GRUPY SZÓSTEJ
mgr s.Maria Grzebiniewska
„DUSZA DZIECKA,TO JAKBY ZIEMIA JESZCZE NIE ZORANA. JEŚLI BĘDZIESZ UMIAŁ JĄ WŁAŚCIWIE UPRAWIĆ, TO WYDA STOKROTNY OWOC. TO JAKBY MŁODE DRZEWKO, KTÓRE ŁATWO DAJE SIĘ NAGIĄĆ, UKSZTAŁTOWAĆ I WŁAŚCIWIE UKIERUNKOWAĆ.”     BŁ. KS. BRONISŁAW MARKIEWICZ

Dziecko to największy skarb - cud życia. Jest jak kwiat, który rozwija się od ziarenka, a dorosły, rodzina jest dla niego jak słońce, które go ogrzewa i daje mu życie. Cudownie jest patrzeć i wspierać ten proces rozwoju. Poprzez obserwację stwarzać takiej istocie możliwość rozwinięcia skrzydeł i odkrycia swoich zdolności: wiary w siebie, odwagi, empatii,  zdolności manualnych, sprawności fizycznej, fantazji i kreatywności. Dorosły jest po to, aby swoim przykładem, otwartym sercem i akceptacją a przede wszystkim zachwytem nad młodą istotą wspierać ten proces. Bardzo lubię pracę z dziećmi, razem bawimy się, uczymy i spędzamy wspólnie czas. Śmiejemy się i razem przeżywamy nasze małe smutki. Dla mnie to wielki zaszczyt móc przebywać i uczyć się od nich tego co w życiu ważne – czyli bezgranicznej miłości, akceptacji i optymizmu.  Jestem absolwentką Akademii Ignatianum, gdzie ukończyłam Wychowanie Przedszkolne i Edukację Wczesnoszkolną. Obecnie kontynuuję studia podyplomowe - Katecheza Przedszkolna.  Przez bezpośredni i indywidualny kontakt z dzieckiem ciągle uczę się czegoś nowego, zdobywam doświadczenie, jakiego nie zagwarantują żadne studia, kursy czy szkolenia.  

 
                                               NAUCZYCIEL - WYCHOWAWCA GRUPY PIERWSZEJ
                                               mgr Agnieszka Pindel
Agnieszka Pindel

Codziennie, wspólnie z dziećmi odkrywamy to, co nowe i nieznane a każdy dzień jest dla nas przygodą i wyzwaniem. Uczymy się i bawimy w przyjaznej atmosferze, bo w takiej atmosferze najłatwiej osiągać sukcesy. W mojej pracy kieruję się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne- każde wnosi do tej pracy mnóstwo radości. Stawiam sobie za cel poznanie małych wychowanków i ukierunkowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby pamiętając, że dzieciństwo to beztroski czas - czas najpiękniejszych wspomnień!  Dlatego radość i uśmiech na twarzy dziecka jest dla mnie nagrodą za serce wkładane w nauczanie i wychowywanie przedszkolaków. Ukończyłam studia pierwszego stopnia z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej, oraz drugiego stopnia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Rozpoczęłam też wymarzone studia na kierunku psychologia jednak po 2 latach, ze względu na charakter pracy, musiałam przerwać naukę. Nie mniej jednak te dwa lata dały mi nieocenioną wiedzę na temat psychologii rozwojowej i emocji, co bardzo pomaga w kontaktach z małym człowiekiem. Ukończyłam także kurs z metod M. Montessorii w zakresie nauczania przedszkolnego. Posiadam prawie 8 lat doświadczenia zawodowego. Swoją przygodę zaczęłam od żłobków, później pracowałam w SPOW Dom Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie, dwa lata w przedszkolu Montessorii. Prywatnie jestem mamą 4,5 letniego synka, który całym sobą pokazuje mi jak żyć i cieszyć się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Słowa „Koffam Cię mamo” są najcudowniejsze na świecie! Wychowałam się w małej wiosce, może dlatego uwielbiam tradycyjne zabawy na powietrzu (w chowanego, w berka, wspinanie na wszystko co się da, kałuże, błoto) – każdą wolną chwilę spędzam na zewnątrz. Uwielbiam góry i swoją pasją zarażam syna i wszystkich bliskich. Jestem zwolenniczką aktywnego trybu życia - uważam że nie ma złej pogody, jedynie ubrania czasem mogą być nieodpowiednie :)     

      IMG 6065NAUCZYCIEL - WYCHOWAWCA GRUPY DRUGIEJ
      mgr Aneta Rosa

Aby zapalić ogień trzeba samemu płonąć”- to myśl przewodnia towarzysząca mi od początku pracy z dziećmi. Dzięki kreatywności i otwartości potrafię podsycać dziecięcą aktywność i zapał.  Wkładam wiele serca, aby na twarzy dziecka pojawił się uśmiech, gdyż, jak powszechnie wiadomo „kiedy  śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!”.

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz pedagogiki przedszkolnej z zarządzaniem przedszkolem. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w  różnych formach doskonalenia zawodowego. Zarówno studia, jak i dotychczasowy przebieg kariery zawodowej utwierdziły mnie w przekonaniu, że praca z dziećmi to moja pasja. Jestem nauczycielem kontraktowym. Od czterech lat mam przyjemność realizowania się jako wychowawca oddziału przedszkolnego. Praca z dziećmi uświadomiła mi, że każde z nich jest wyjątkowe, niepowtarzalne i  wymaga indywidualnego podejścia, dlatego staram się indywidualizować pracę dydaktyczno- wychowawczą  w zależności od potrzeb i możliwości wychowanków. W pracy z przedszkolakami jestem zwolennikiem metod aktywnych. Pozwalają one na stwarzanie sytuacji, w których dzieci stają się eksperymentatorami i odkrywcami. Z powodzeniem zastępują tak powszechną wiedzę „zimną”, wiedzą „gorącą”, a co za tym idzie, pozwalają wychowywać twórcze i wrażliwe dzieci.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. To moje skarby każdego dnia uczą mnie spojrzenia na świat oczami dziecka. Pokazują, jak można cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego się pragnie. Jestem idealistką, estetką, lubię otaczać się ładnymi przedmiotami i codziennie zachwycam się pięknem tego świata. Także u swoich wychowanków staram się kształtować postawę twórczą w kontaktach z otoczeniem w zakresie estetyki i kultury życia codziennego oraz rozwijać różne formy dziecięcej ekspresji.

215799 153742024689114 4903240 n Large

NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA GRUPY CZWARTEJ / obecnie na urlopie macierzyńskim / 

mgr Alicja Krukar

Powołanie do pracy z dziećmi odkryłam już w dzieciństwie o czym dobitnie przekonywali się podczas zabaw rówieśnicy, kuzyni i starszy bart. Pomimo wielu prób nie udało mi się stłumić w sobie pedagogicznych zapędów. Wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie im. Jana Pawła II w Krakowie oraz u Księży Jezuitów otworzyło mi drzwi do podjęcia pracy zawodowej. Po dwuletnim okresie prowadzenia wspaniałej grupy „Pszczółek” w całości poświęciłam się wychowywaniu moich dzieci: Michaliny i Szymona. Teraz z jeszcze większym zapałem i energią, dzięki zaufaniu okazanemu przez Siostry Zgromadzenia Najświętszej Duszy Chrystusa, wracam do umiłowanego zawodu.

Zawsze staram się, żeby prowadzone przeze mnie zajęcia w jakiś sposób inspirowały dzieci.
W każdym z nich drzemią przecież niezmierzone pokłady kreatywności, której wydobycie jest zadaniem nauczyciela. Wielką radość sprawia mi obserwowanie i wspomaganie procesu rozwoju dziecka we wszystkich dziedzinach. Wydaje mi się, że największym zadaniem, jakie stoi przede mną jest wzbudzenie w dzieciach świadomości, że są wyjątkowe i wspaniałe. Świetnie oddaje to zdanie, które niedawno wpadło mi w ręce: „Ojcem jest ten, kto budzi w drugim poczucie wartości”. Autorem tej wypowiedzi jest ks. Krzysztof Grzywocz. Takim właśnie przykładem chciałabym się kierować w swojej pracy.

Prywatnie jestem żoną i matką. Uwielbiam chwilę z książką, czas spędzany z moimi dziećmi, muzykę Stinga, filmy Marvela i lody śmietankowe z wiśniami. Nie lubię się spóźniać, nic nie robić i popcornu.

 NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA  / obecnie na urlopie macierzyńskim / 

mgr Magdalena Knap

IMG 1504 2 Large

     Praca z dziećmi to dla mnie z jednej strony spełnianie siebie, swoich marzeń, pasja i coś co kocham robić, a z drugiej, codzienne wyzwania, odpowiedzialność za drugiego Małego Człowieka. Przekazywanie wiedzy, dawanie dużo ciepła, życzliwości, uśmiechu oraz zrozumienia, to rzeczy które staram się każdego dnia przekazywać dzieciom. Jestem osobą spokojną i otwartą na dziecięcą wyobraźnię. Dążę do tego, aby każdy ich dzień w przedszkolu wiązał się z ciepłą, rodzinną atmosferą. Ukończyłam Edukację Artystyczną w zakresie sztuki muzycznej oraz Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną. Jestem nauczycielem z kilkuletnim doświadczeniem. Pracowałam w szkołach podstawowych ucząc muzyki oraz w przedszkolach i zerówkach – rytmiki. Prowadziłam również własną firmę „Muzyklandia” gdzie uczyłam dzieci gry na różnych instrumentach. Muzyka sprawia, że dziecko może uwolnić się od wszelkich zahamowań, ma szansę zapomnieć o trudnościach i skorzystać z muzyki jako środka, który pozwoli uwolnić własne możliwości. Muzyka w moim życiu odgrywa dużą rolę, dlatego na zajęciach będziemy dużo śpiewać, tańczyć, grać na instrumentach, i dużo, dużo więcej.Prywatnie jestem mamą pełnego energii Filipka. Wracam do pracy po urlopiemacierzyńskim z nową wiedzą i doświadczeniem, którego nie da się zdobyć na żadnej uczelni.    

                     Resized 20200510 182829 0 NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA GRUPY PIĄTEJ

                     mgr Magdalena Krawczyk
Jestem absolwentką Technologii chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej, jednakże aby móc spełnić moje marzenia pracy, jako nauczyciel przedszkolny  ukończyłam Studia Podyplomowe- Przygotowanie do roli nauczyciela na Akademii Pedagogicznej oraz Studia Podyplomowe -Wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne na Akademii Ignatianum.Praca w przedszkolu to moje miejsce na ziemi, gdyż przebywanie wśród dzieci sprawia mi mnóstwo radości. Przebywając z Nimi staram się patrzeć na świat ich oczami, aby lepiej rozumieć i przeżywać z nimi smutki i radości. W kontakcie z dziećmi bardzo ważne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni w której poczują się naturalnie i bezpiecznie. Zależy mi na stworzeniu atmosfery opartej na szacunku i wzajemnym rozumieniu swoich potrzeb oraz pomocy w ich wdrażaniu.,,Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie-naucz. Jeśli nie wie-wytłumacz. Jeśli nie może-pomóż.” (Janusz Korczak)Prywatnie jestem żoną oraz mamą Olka i Mani, dlatego też zawsze traktuje moich podopiecznych tak jak chciałabym aby traktowano moje dzieci. Lubię tańczyć i śpiewać jest to moja metoda na doładowanie energetyczne, relaks oraz uwolnienie emocji.

   NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA GRUPY ÓSMEJ

                                   lic Magdalena Zaczek

Magdalena 2

 „Co do prowadzenia dzieci, zachowywać najdrobniejsze szczegóły, które są przepisane, bo nie uwierzycie, jak wielkiej w tym jest wagi każda, choćby najdrobniejsza rzecz. „
Jest to motto które towarzyszy mi od początku mojej pracy z dziećmi. Przekonana o tym, że dzieci nie tyle słowem co własnym przykładem należy uczyć jak mają żyć, staram się we własnym życiu pielęgnować wartości, które prowadzą do otwarcia na drugiego człowieka jak i na Pana Boga. W swojej pracy cenię sobie pomoc dziecku w jego integralnym rozwoju opartym na chrześcijańskich wartościach oraz dążenie do nauczania i kształtowania umiejętności potrzebnych do wychowania osobowości ukierunkowanej na wartości wyższe takie jak dobro, prawda, piękno, troska o wspólne dobro oraz dążenie do kształowania odpowiedzialności za siebie i innych. Przez 4 lata pracowałam jako pomoc nauczyciela ucząc się indywidualnego podejścia do dziecka odkrywając, że „dzieci są niewinne, a przeto szczere, otwarte, czyli charakterem ich jest prostota – wyjawienie się zupełne na zewnątrz tym, czym są wewnątrz.” Ukończyłam studnia licencjackie na Akademii Ignatianum w Krakowie ale to jeszcze nie koniec mojej edukacji w dziedzinie pedagogiki. Pragnę zdobywać nowe doświadczenia.  W wolnym czasie lubię chodzić po górach oraz grać na gitarze.

DSC 0975 Large

NAUCZYCIEL - WYCHOWAWCA   / obecnie na urlopie macierzyńskim /                                                                                                         mgr Agata Grucela

"Praca z dziećmi to nowa przygoda każdego dnia. To wspólna radość i duma z ich nawet najmniejszych sukcesów. Podczas swojej pracy z dziećmi chcę w nich rozbudzać ciekawość świata, zachęcać do samodzielnego poznawania i szukania własnych dróg, nieszablonowych rozwiązań a także otulić ich atmosferą bezpieczeństwa i akceptacji. Codziennie zachwycam się każdym z nich- wyjątkowym i niepowtarzalnym i pięknym kwiatem. Swoją pracę uwielbiam wzbogacać muzyką, śpiewem, kolorowymi barwami, odrobiną szaleństwa i spontanicznością.
Ukończyłam pedagogikę specjalną oraz przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Pedagogicznym i Jagiellońskim. Jeszcze w trakcie studiów rozpoczęłam pracę w żłobku, potem w przedszkolu, ciesząc się codziennie obecnością tych wspaniałych istotek:)"

foto

NAUCZYCIEL - WYCHOWAWCA GRUPY V 
mgr Agnieszka Czekaj

"Nauczyciele są jak kwiaty: roztaczają swoje piękno po całym świecie.  Swoim zamiłowaniem do poznawania świata zarażają swoich uczniów,  którzy później niosą ową ciekawość,  gdziekolwiek przychodzi im żyć. Nauczyciele,  ze swoimi słowami mądrości, budzą tego ducha w nas wszystkich  i prowadzą nas po ścieżkach życia."   Deanna  Beissera

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie, z tytułem magistra Wychowania Przedszkolnego . W swojej wieloletniej pracy staram się łączyć doświadczenie i  najnowsze koncepcje,  metody czy formy pracy. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje  biorąc udział w kursach, szkoleniach i warsztatach. Praca w przedszkolu dostarcza mi wiele wyzwań, a będąc osobą ambitną, komunikatywną i pełną zapału odczuwam ogromną satysfakcję, mając możliwość realizowania się w pracy pedagogicznej.  Każdy dzień spędzony z dziećmi na wspólnej zabawie i nauce jest  inny, a przez to niepowtarzalny i wyjątkowy. Zawsze staram się, aby właśnie z takimi wrażeniami dzieci wracały do domu.

Monika SekulaNAUCZYCIEL - WYCHOWAWCA GRUPY VII oraz LOGOPEDA  / obecnie na urlopie macierzyńskim / 
mgr Monika Sekuła 

Jestem pedagogiem z wykształcenia (pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym) oraz z zamiłowania. Praca z dziećmi pasjonowała mnie od najmłodszych lat. Od 10 roku życia jestem związana z ZHP a przez ostatnich 5 lat prowadziłam gromadę zuchową, czyli najmłodszą grupę wiekową w tej organizacji. Pozwoliło mi to nabrać doświadczenia w pracy z dziećmi oraz przekonania, że to jest właśnie to, co chcę robić w życiu.
Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i zadowolenia. Staram się być dla nich zawsze ciepła, miła i uśmiechnięta. Chciałabym aby dzieci czuły się przy mnie bezpiecznie i mogły mi w pełni zaufać. Obecnie pracuję w grupie 3-latków a moim głównym celem jest wtajemniczenie dzieci w otaczający ich świat.                             

    11419956 865118033535744 1366324414 nNAUCZYCIEL WYCHOWAWCA GRUPY III                                                                                               mgr Justyna Garncarz

Praca z dziećmi jest moją pasją. Dzieciaki dają mi mnóstwo radości, siły, uczą zupełnie innego patrzenia na świat. Chcę, aby czas spędzony w przedszkolu był dla nich wesoły, twórczy, rozwijający i niezapomniany. Ukończyłam studia licencjackie na  kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym, a także studia magisterskie na kierunku terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam już od czasów liceum podczas różnych wolontariatów, jako niania kilkorga dzieci, podczas prowadzonych przeze mnie urodzin dzieci, a także w pracy w przedszkolu. Brałam udział w różnych kursach, m.in. Metody Dobrego Startu, Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, animatora czasu wolnego oraz szkoleniach dotyczących tańca z dziećmi.

Teresa MatysekINSTRUKTOR GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ
mgr Teresa Matysek

Jestem nauczycielem dyplomowanym z 25 letnim stażem pracy w szkolnictwie. Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne ze specjalnością wychowanie fizyczne. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej, tenisa stołowego, narciarstwa. Ukończyłam studia podyplomowe na krakowskiej AWF z zakresu wad postawy ciała.
Gimnastyka korekcyjna kierowana jest do dzieci nie wymagających jeszcze postępowania rehabilitacyjnego. Wady w wieku przedszkolnym są głównie wynikiem słabego umięśnienia, dystonii mięśniowej oraz nieprawidłowego nawyku w utrzymaniu postawy ciała. Dzieci wymagają dodatkowej porcji ruchu - ruchu korekcyjnego. Aby zachęcić do ćwiczeń, stworzyć dodatkową motywację stosuję różnorodne przybory. Prowadzę zajęcia w formie zabaw i ćwiczeń gimnastycznych które oddziałują na stawy i poszczególne grupy mięśniowe w celu korygowania postawy. Psychice dziecka w tym wieku odpowiada taka forma ruchu - zwłaszcza, gdy ona występuje pod postacią opowieści ruchowej, formy naśladowczej a nawet zadaniowej. W pracy z dziećmi, obserwuję ich postępy, radość i robię wszystko aby polubiły ruch który, stymuluje wszechstronny rozwój człowieka.

Monika Słowik SułkowskaNAUCZYCIEL -  WYCHOWAWCA GR V  / obecnie na urlopie macierzyńskim /
mgr  Monika Słowik Sułkowska
 
W mojej pracy najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem oparty na wzajemnej relacji, poczuciu zrozumienia oraz tworzeniu dla nas przestrzeni bezpieczeństwa. Dziecko jest dla mnie małym człowiekiem z wielkim sercem, które należy wspierać oraz obdarzać szczególną opieką. Wspólnie spędzony czas to zarówno świetna zabawa, ale także nauka uwzględniająca indywidualizm każdego podopiecznego. W swojej pracy zmierzam do rozwoju każdej jednostki jak i właściwych interakcji pomiędzy wychowankami opartych na uniwersalnych wartościach umożliwiających funkcjonowanie grupy. Dołożę także wszelkich starań by wspólne chwile w przedszkolu były pełne radości, ciepła oraz przeżyć, a nasze zajęcia stały się miejscem odnajdywania inspiracji, oraz pozwalały poszerzać horyzonty. Ukończyłam studia licencjackie, kierunek pedagogika społeczno-opiekuńcza na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia magisterskie, kierunek pedagogika wczesnoszkolna na Akademii Ignatianum.  Ponadto posiadam kwalifikacje umożliwiające prowadzenie terapii logopedycznej z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. 
 
 
Aleksandra WlodarskaINSTRUKTOR GIMNASTYKI OGÓLNOROZWOJOWEJ
mgr Aleksandra Włodarska

Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Mam stopień nauczyciela dyplomowanego. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne, dodatkowo specjalizację korekcji wad postawy oraz studia podyplomowe na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi UJ w Krakowie. Jestem czynnym instruktorem snowboardu oraz sędzią lekkoatletyki. W zawodzie pracuję od 1999 r.
Zajęcia sportowe dla chłopców, które prowadzę obejmują ćwiczenia ogólnorozwojowe i usprawniające, gry i zabawy ruchowe oraz elementy gier sportowych, sportów indywidualnych i korekcji wad postawy. Poprzez dobra zabawę rozwijam cechy motoryczne jak szybkość, zwinność, gibkość, siłę, wytrzymałość a także cechy charakteru, odwagę, odporność, koncentrację zawsze zgodnie z zasadą „fair play”
Czas wolny lubię spędzać aktywnie wraz z moją rodziną. 

picture 471

           Instruktor zajęć tanecznych mgr Aneta Węclewska

Taniec to moja pasja. Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 10 lat, kiedy to mama zapisała mnie na kurs  do szkoły tańca „Dżet”Rzeszów-Boguchwała i trwa do dnia dzisiejszego. Dorastałam razem z tańcem. Treningi taneczne, obozy wakacyjne oraz liczne turnieje tańca towarzyskiego były stałym elementem mojego życia.Taniec nie tylko był moją pasją, która dawała wiele radości ale uczył, również jak się nie poddawać, jak radzić sobie z sukcesami jak i porażkami, jak stawiać czoła nowym wyzwaniom, uczył też dyscypliny i pracy. Dziś pracuję z dziećmi i młodzieżą i staram się każdego dnia inspirować ich i zachęcać, a wykorzystuję do tego taniec, ruch i muzykę. Zajęcia taneczne prowadzę w sposób dynamiczny tak ,aby były one świetną zabawą dla dzieci. Staram się, aby poprzez odpowiednio dobrane tańce, muzykę i słownictwo dzieci nauczyły się  jak najwięcej, a przy tym dobrze się bawiły. Tańce jakich uczę to: tańce towarzyskie, zumbae, oraz hip-hop. Wszystko odpowiednio dobrane do wieku i możliwości dzieci, przeplatane zabawami tanecznymi. Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii, studia ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, dodatkowo ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Rzeszowskim.